Regulamin sklepu

Regulamin Sklepu Internetowego FUMARO S.C. www.elfurio.pl

  1. Informacje Ogólne Sklep internetowy www.elfurio.pl jest własnością FUMARO S.C., zarejestrowanej pod adresem ul. Świstaka 8, 80-175 Gdańsk, NIP: 957-107-32-38, REGON: 222069439.

  2. Przyjmowanie i Realizacja Zamówień Zamówienia w Sklepie Internetowym przyjmowane są przez stronę internetową, telefonicznie, mailowo oraz osobiście w biurze firmy pod adresem ul. Budowlanych 68, 80-298 Gdańsk. Realizacja zamówienia następuje po potwierdzeniu dostępności produktu i zaksięgowaniu płatności.

  3. Ceny i Sposoby Płatności Ceny towarów podane są w walucie polskiej (PLN) i zawierają podatek VAT. Akceptujemy płatności dokonywane poprzez przelew bankowy, system płatności PayU, eCard oraz płatności przy odbiorze.

  4. Dostawa Dostawa realizowana jest poprzez kurierów, paczkomaty InPost, lub odbiór osobisty w biurze firmy. Koszty i termin dostawy są określane na etapie składania zamówienia i zależą od wybranej metody oraz gabarytów przesyłki.

  5. Prawo do Odstąpienia od Umowy Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, bez podawania przyczyny. Zwrot towaru możliwy jest pod warunkiem, że jest on nienaruszony i w oryginalnym opakowaniu.

  6. Reklamacje Reklamacje związane z niezgodnością towaru z umową należy zgłaszać na adres sklep@elfurio.pl. Klient ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu dwóch lat od daty zakupu. Rozpatrywanie reklamacji nastąpi w terminie 14 dni od otrzymania zgłoszenia.

  7. Ochrona Danych Osobowych Dane osobowe Klientów przetwarzane są w celu realizacji umowy, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniem RODO. Klient ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  8. Postanowienia Końcowe Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa polskiego. Akceptacja regulaminu jest niezbędna do złożenia zamówienia w Sklepie Internetowym FUMARO S.C.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl